הטכנולוגיה על החברה פרוייקטים צור קשר
 

הטכנולוגיה

Parking Kit: היא מערכת מודולרית למתקני חניה אוטומטיים –  "לגו" ליצירת חניונים אוטומטיים.

במקום רובוט מחלק מרכזי, תאים אקטיביים אשר ניתנים לשילוב באינספור תצורות.

המערכת עוקפת ממ"דים, פירים ומכשולים אחרים ומשלבת עמודים קונסטרוקטיביים בתוך החניון.

בזכות פעולה מקבילה של כל תאי החניון האוטומטי ופטנט המהירות המיוחד של החברה, המערכת מספקת את מהירות מסירת רכבים הגבוהה בשוק - עד 40 רכבים לשעה לכל תא קבלה (כולל זמן אדם בתא הקבלה ובסדר אקראי לחלוטין).

ParkingKit Modulesמהירות מסירת כל רכב בחניונים האוטומטיים של החברה החל מהרכב השני שמוזמן ברצף היא דקה אחת בלבד - 60 שניות (כולל זמן אדם בתא הקבלה ובסדר אקראי לחלוטין). לפיכך מיד לאחר יציאת הנהג הראשון מתא הקבלה של החניון האוטומטי, יגיע הרכב הבא בתור תוך דקה אחת בלבד והנהג יוכל לצאת מהחניון. כל רכב שיוזמן במקביל (שלישי, רביעי וכו') יגיע גם הוא תוך דקה אחת נוספת בלבד (רכב ראשון בין 60 ל150 שניות, רכב שני תוך דקה אחת בלבד, רכב שלישי תוך דקה נוספת בלבד וכו וכו'). זמן קבלת הרכבים (כניסה לחניון האוטומטי) הוא 20 שניות לרכב הראשון ודקה אחת בלבד לכל רכב החל מהשני שמגיע ברצף.

לדוגמא, אם שלושה נהגים רוצים לצאת מהחניון בו זמנית, הנהג הראשון יקבל את רכבו תוך דקה עד שתיים וחצי דקות (תלוי במיקום הרכב בחניון). הנהג השני תמיד יקבל את רכבו תוך דקה מהרגע שבו הנהג לפניו עזב את החניון (סה"כ הנהג השני ימתין בין 2 דקות ל3 וחצי דקות ללא קשר למיקום הרכב שלו בחניון). הנהג השלישי יקבל את רכבו תוך עוד דקה מהרגע שהנהג השני יצא מהחניון (סה"כ ימתין הנהג השלישי בין 3 דקות ל4 וחצי דקות). כל נהג נוסף (רביעי, חמישי ואילך) גם תמיד יקבלו את רכבם תוך דקה אחת בלבד מהנג לפניהם.

המערכת לחניונים אוטומטיים של החברה מתאימה לכל גודל חניון, החל ממספר מקומות חניה בודדים ועד אלפי מקומות.

 

Parking Kit מתבסס על ארבעה מודולים:

תא (Cell): תא המשנע את המגש ("פאלט") עליו חונה הרכב קדימה ואחורה או שמאלה וימינה.

מסוע-צד (Shuttle): אותו תא שבנוסף משנע את ה"פאלט" עם הרכב שמאלה וימינה או קדימה ואחורה.

מתקן הרמה (Lift): משנע את ה"פאלט" עם הרכב בין הקומות, לגובה או לעומק.

מנגנון סיבוב (Ring): תא המסובב את ה"פאלט" עם הרכב ב180 מעלות או בכל זווית אחרת. מאפשר יציאת רכבים תמיד עם הפנים קדימה כמו גם שבירת זוית בתוך החניון.

 

סרטון Parking Kit בפעולה:

החניון האוטומטי של פארקינג קיט בשדרות רוטשילד 86 תל אביב:

  

ראה סרטונים נוספים של מערכת Parking Kit באתר החברה ביו טיוב: www.youtube.com/ParkingKit